Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Pirmā „Biznesa ideju fonda” konkursa laureāti
Pēdējās izmaiņas veiktas:
22.01.2015

Konkursa „Biznesa ideju fonds” mērķis ir sniegt finansiālu atbalstu granta veidā studentiem uzņēmējiem, lai pārbaudītu biznesa idejas atbilstību tirgum ar pilota kampaņu vai lai attīstītu biznesu līdz stabiliem ieņēmumiem, kas nosedz operatīvās izmaksas un nodrošina pieeju ārējiem atbalsta instrumentiem.  
 
Pirmais „Biznesa ideju fonda” konkurss tika izsludināts 2014.gada 25.aprīlī. Tajā piedalījās piecas Biznesa inkubatora komandas, no kurām trīs ieguva finansiālu atbalstu. Lēmuma pieņemšanā 1.maijā piedalījās septiņi komisijas locekļi, pieredzējuši uzņēmēji un eksperti: "Valmiermuižas alus" izveidotājs Aigars Ruņģis, "SAF tehnika" līdzīpašnieks un vadītājs Normunds Bergs, "Fastr Books" izveidotājs Eldars Loginovs, RTU profesors un biznesa eņģelis Uldis Cimdiņš, BDO Latvia izveidotājs Andris Deniņš, LU mikrobioloģijas un biotehnoloģijas institūta vadošais pētnieks Pāvels Semjonovs un LU Biznesa inkubatora vadītājs Mikus Losāns.

No maksimālās konkursa summas 6 000 euiro trijām komandām piešķīra 4 200 eiro: Flash komandai – 1000 eiro, BumperBikes komandai - 1 200 eiro, GreyNut komandai – 3 000 eiro.

„Biznesa ideju fonda” nākamais finansējuma konkurss notiks 2015.gada februārī.

Tuvāka informācija: Mikus Losāns, tālr. +371 28632492, e-pasts: mikus.losans@lu.lv

Konkursa prezentācija, par "Flash" projektu - apakšveļa pāriem stāsta Raimonds Šteins. Foto: LU arhīvs
BumperBikes komanda izbraukumā ar projekta velo. Foto: "BumperBikes" arhīvs
"GreyNut" radītā velonovietne. Foto: greynut.com