Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
LU studentu Biznesa inkubatora "Inovāciju stends"
Pēdējās izmaiņas veiktas:
04.07.2016

„Inovāciju stenda” mērķis ir palīdzēt jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem novērtēt reālu pieprasījumu pēc produkta un atrast idejas konceptu, kas  būs klienta vajadzībām piemērots, balstoties uz 15 000 potenciālo klientu atsauksmēm, pirms oficiāli palaist to tirgū.

„Atšķirībā no tradicionālajām klientu aptaujām, „Inovāciju stenda” apmeklētājam būs iespēja nopirkt jaunu produktu, tādā veidā parādot reālu pieprasījumu pēc tā,” skaidro Mikus Losāns. „Mēs sagaidām, ka pēc dalības stendā jaunais uzņēmējs atradīs īsto biznesa virzienu, kurā mērķtiecīgi darboties tālāk, vai arī sapratīs, ka ir jāmeklē pavisam cita pieeja vai pat ideja,” viņš turpina un norāda, ka noteikti būs arī tādi dalībnieki, kas, pateicoties stendam, sapratīs, ka uzņēmējdarbība nav priekš viņiem. „Šie cilvēki noteikti kļūs laimīgāki darba ņēmēji,” tā LU studentu Biznesa inkubatora vadītājs.

Stendu izveidoja Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības (LU EVF) Biznesa inkubators sadarbībā ar Modes un izklaides centru Rīga Plaza un ar ASV vēstniecības atbalstu.

2016. gadā ASV vēstniecība Latvijā atbalsta "Inovāciju stendu" USD 2 000 (EUR 1 788.11) apmērā.

Paldies par atbalstu!