Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Līga Liepiņa
Pēdējās izmaiņas veiktas:
08.12.2014
Līga Liepiņa 2014.g. Foto: privātais arhīvs

Līga Liepiņa prof. Ernesta Felsberga piemiņas stipendiju 700 eiro apmērā ieguva 2005./2006.akad. gadā, studējot LU Humanitāro zinātņu fakultātē klasisko filoloģiju.

Par sevi stāsta: „Pēc LU klasiskās filoloģijas maģistrantūras absolvēšanas 2008.gadā sāku strādāt savā dzimtajā pusē – Limbažos –SIA „Izdevniecība „Auseklis”” par ārštata žurnālisti. Savukārt kopš 2009.gada šajā laikrakstā esmu štata žurnāliste. Atzīšos, ka man ir ļoti liels prieks par iespēju strādāt tik tuvu savām mājām.

„Auseklī”, kas aptver četrus bijušā Limbažu rajona novadus (Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novadu), rakstu par dažādām tēmām, biežāk cenšos rakstīt par dabas jautājumiem, kas man patīk vairāk. Pieredzes žurnālistikas jomā man nebija, taču rakstīt, kā jau filoloģe, mācēju. Pateicoties kolēģiem un priekšniecībai, esmu daudz apguvusi un iepazinusi reģionālās preses aizkulises. Paralēli rakstīšanai esmu iemācījusies arī maketēt laikrakstu un apstrādāt bildes.

Stipendija man bija ļoti liels atbalsts. Mana ģimene nebija pārtikusi, tādēļ, man studējot un dzīvojot Rīgā, nevarēja daudz atbalstīt. Savukārt stipendija man ļāva nesatraukties par finansiālo pusi un pilnībā veltīt sevi mācībām. Iegūtās zināšanas man ir ļoti bagātinājušas. Paldies tās piešķīrējiem par to!”