Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Zanda Jēgermane
Pēdējās izmaiņas veiktas:
24.07.2015
Zanda Jēgermane. Foto: 2014.g., privātais arhīvs

Studē: LLU, Lauksaimniecības fakultātē, programmā „Agronoms” specializācijā uz dārzkopību.
Hobiji: Gleznošana, muzicēšana, volejbols, darboties dārzā un ar bērniem.
Raksturo: Atbildīga, aktīva, sabiedriska, laipna, kreatīva, mākslinieciska, izpalīdzīga, smaidīga un pozitīva.
Moto: “Mums tik daudz pieder, cik mēs paši ar savām rokām varam nopelnīt, paši ar savu garu uzcelt, paši ar savu prātu izgudrot, paši izdāvāt un beidzot – paši savā sirdī izturēt.”

Zanda Jēgermane 2014./2015.akad. gadā ir ieguvusi Jelgavas novada pašvaldības stipendiju 1 500 eiro apmērā, par sevi stāsta:

„Skolas laikā sasniegts ir daudz: esmu piedalījusies sporta sacensībās (volejbola, vieglatlētikas, basketbola, u.c), vizuālajā mākslā piedalījusies konkursos (gan Jelgavas novadā, gan sūtīti uz ārvalstīm), dziedāju Jelgavas novada apvienotajā korī „Asni”, ar kuru kopā piedalījāmies Dziesmu svētkos, pabeigusi Jelgavas Mūzikas skolu, spēlējusi flautu Jelgavas novada jauniešu bigbendā, kā arī piedalījusies daudzos citos pasākumos. Man liekās svarīgi ņemt visu to, ko dzīve tev dod un piedāvā, jo, kas zina, varbūt otrreiz šādas iespējas nebūs.

Absolvējot Kalnciema vidusskolu, vēl nezināju, par ko mācīties tālāk. Iekšēji bija liels satraukums, jo strauji nāca datums, kad jāiesniedz dokumenti. Daudz domāju visādus variantus, ko varētu darīt, kas būtu piemērotāks un sirdij tīkamāks, bet tad sapratu - es dzīvoju laukos, katru dienu pavadu laukos un noteikti nākotni arī pavadīšu laukos. Tad citu domu vairs nebija: izvēlējos mācīties LLU Lauksaimniecības fakultātē.

Stipendijas saņemšana ir kā alga, tam, ko esmu paveikusi līdz šim, tāpēc mans mērķis ir strādāt tikpat cītīgi un gūt vēl labākus panākumus. Pateicoties šai stipendijai, varēšu atvieglot arī vecākiem finansiālo slogu. Liels paldies Jelgavas novada pašvaldībai par doto iespēju.”