Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
"Ad verbum" pirmsskolas izglītības pedagoģijas studentu stipendija
Pēdējās izmaiņas veiktas:
04.09.2017

 SIA "Ad verbum"  strādā no 2002.gada, tās dibinātāji ir LU Teoloģijas fakultātes absolventi: "Esam pateicīgi savai fakultātei par studiju laikā iegūto spēju paraudzīties uz dzīvi plašāk, drošāk un redzēt to krāsaināku." Stipendija paredzēta, lai atbalstītu talantīgus pirmsskolas izglītības pedagoģijas studentus un veicinātu šīs profesijas prestižu. Šogad paredzēts piešķirt 1 stipendiju.

Stipendija paredzēta: LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes profesionālās augstākās izglītības maģistra studiju programmas "Pirmsskolas izglītības skolotājs" un otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas "Pirmsskolas izglītības skolotājs" studentiem.

Stipendijas apmērs: EUR 3000 EUR/akad.gadā.

Stipendijas komisija: LU PPMF dekāne Malgožata Raščevska, LU PPMF docente Gunta Kraģe, Dr.paed., LU PPMF docente Ieva Margeviča-Grinberga, LU fonda izpilddirektore Laila Kundziņa-Zvejniece, SIA "Ad verbum" direktore Marika Vidiņa.

Vienlaicīgi vienā akadēmiskajā gadā pretendents drīkst saņemt vienu LU fonda mecenātu finansētu stipendiju. Students nedrīkst pretendēt uz stipendiju, ja ir darba attiecībās ar LU.

 

Pieteikšanās: no 2017. gada 4. septembra līdz 6. oktobrim studijām 2017./2018.akad. gadā.