Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Raidījumā „Es un skola” 5. aprīlī par skolēnu ārpusskolas nodarbībām jeb pulciņiem
Kitija Balcare, projekta komunikācijas konsultante
31.03.2014

Sestdien, 5. aprīlī, plkst. 14.45 Latvijas Televīzijā būs skatāms raidījums par skolas dzīvi vecākiem un skolotājiem „Es un skola”. Šoreiz raidījumā par skolēnu ārpusskolas nodarbībām jeb pulciņiem, to nozīmi un ieguvumiem, tos apmeklējot skolas gados.

Raidījumā redzēsiet, kādi secinājumi radās aktrisei Daigai Gaismiņai, pašai vadot teātra pulciņu; ko darīt, ja bērnam neinteresē nekādas ārpusskolas nodarbības un kas notiek, ja pulciņu skolēnam ir par daudz?

Eksperta viedokļus un komentārus sniegs psiholoģe Kristīne Umalas-Lūse, Siguldas novada Jaunrades centra direktore Ilze Šulte un Rīgas Skolēnu pils direktors Juris Bogdānovs. Savā pieredzē par darbu ar bērniem interešu izglītības jomā dalīsies flautu, karatē un elektronikas pulciņu skolotāji, kā arī bērni, kas tos apmeklē.

Raidījuma tapšanas gaitai var sekot vietnē „Twitter” profilā @EsunSkola, kur raidījuma veidotāji atspoguļo spilgtākos mirkļus no raidījuma filmēšanas ikdienas.

 

Raidījums būs skatāms sestdien, 5. aprīlī, plkst. 14.45 Latvijas Televīzijas 1. kanālā, bet atkārtojums būs skatāms 6. aprīļa rītā plkst. 7.30. Raidījums būs saistošs vecākiem, vecvecākiem, skolotājiem un visiem, kurus interesē skolas ikdiena un dažādu ar skolu un mācīšanos saistītu problēmjautājumu risināšana. Raidījums LTV1 ēterā būs skatāms katru nedēļu līdz aprīļa beigām.

Raidījums „Es un skola” ir daļa no projekta „Atbalsta programmu izstrāde un īstenošana sociālās atstumtības riskam pakļauto jauniešu atbalsta sistēmas izveidei”, ko īsteno Latvijas Universitāte Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte sadarbībā ar sešām Latvijas augstskolām, 15 pašvaldībām, 39 izglītības iestādēm, piecām nevalstiskajām organizācijām un IZM Valsts izglītības un satura centru. Raidījuma „Es un skola” arhīva ieraksti pieejami projekta mājas lapā sadaļā „Galerija