SIA "Lursoft"

SIA "Lursoft" ir Latvijas informācijas tehnoloģiju uzņēmums, kas aktīvi darbojas IT nozarē kopš 1992. gada un pierādījis sevi kā dinamisks, inovatīvs, uz klientu vajadzībām vērsts uzņēmums.

Šo gadu laikā "Lursoft" ir radījis lielu integrētu sistēmu kopumu, kas nodrošina klientiem pieeju dažādiem, tajā skaitā valsts nozīmes reģistriem, izmantojot Internetu. Lursoft sadarbības partneri ir gan valsts un pašvaldību iestādes, gan uzņēmumi un privātpersonas.

Tikai sociāli atbildīga uzņēmējdarbība var nodrošināt valsts un uzņēmumu nākotni, tāpēc Lursoft iesaistās dažādos projektos un atbalsta labdarības organizācijas.

Sadarbojoties ar Latvijas Universitāti, Lursoft pārstāvji lasa lekcijas studentiem. Tādējādi studējošiem ir iespēja iepazīties ar Latvijas uzņēmējdarbības attīstības tendencēm un dinamiku, kuru var izpētīt, pateicoties Lursoft datu bāžu plašajām iespējām.

Vairāk par "Lursoft": http://www.lursoft.lv

Atbalsts: SIA "Lursoft" no 2006. līdz 2013. gadam atbalsta Latvijas Universitātes Fonda aktivitātes: stipendiju „Ceļamaize” un ērģeļu atjaunošanu kopā EUR 5265 apmērā.

Paldies par atbalstu!