DELFI

Mecenāts DELFI ir vadošais un uzticamākais ziņu medijs Latvijā, tādēļ tikai likumsakarīgi – arī populārākais ziņu portāls un viena no apmeklētākajām tīmekļvietnēm Latvijā, kas piedāvā ziņas, analītiskus materiālus, izklaidējošu un padomu žurnālistiku dažādās multimediālās platformās. 

“Šobrīd, kad visā pasaulē tiek runāts par kvalitatīvas un profesionālas žurnālistikas neatsveramo lomu, lai palīdzētu sabiedrībai orientēties informācijas pārbagātībā, DELFI vēlas stiprināt žurnālistikas izglītības līmeni Latvijā. Ceram, ka mūsu stipendija palīdzēs izcilākajiem studentiem daudz labāk sagatavoties darbam Latvijas mediju vidē un pēc gadiem mēs dzirdēsim par viņiem kā nākamajām žurnālistikas zvaigznēm un ietekmīgu mediju redaktoriem,” saka DELFI galvenais redaktors Ingus Bērziņš.

 

Atbalsts

2021. gadā ziedo 10 000, DELFI stipendijai. 

2019. gadā turpina atbalstīt komunikācijas un žurnālistikas zinātnes studentus visās Latvijas augstskolās, ziedojot DELFI stipendijai 10 000 EUR.

2018. gadā ziedo 10 000 eiro, izveidojot DELFI stipendiju LU Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas zinātņu studentiem.

DELFI ir sociālās stipendijas „Ceļamaize 2009” interneta partneris un atbalstītājs.


Stipendiāti

2021./2022. akad. gadā - Anna Luīze Ruskule (LU SZF), Lāsma Ločmele (LU SZF).

2019./2020. akad. gadā – Laura Selīna Puķe (LU SZF) un Laine Fedotova (Vidzemes Augskola).

2018./2019. akad. gadā pirmās stipendijas iegūst – Lita Lūse (LU SZF) un Paula Anna Koškina (LU SZF).

Paldies par atbalstu!