Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
AAS "Balta"
Pēdējās izmaiņas veiktas:
22.09.2016

AAS BALTA  ir dibināta 1992.gada 28.janvārī un šobrīd ir Latvijas apdrošināšanas tirgus līderis un uzticams darījumu partneris. AAS BALTA ietilpst PZU GRUPĀ, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un Polijā lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību.

AAS BALTA  ir Latvijas apdrošināšanas nozarē plašākais filiāļu tīkls ar 42 Klientu apkalpošanas vietām un aptuveni 540 darbiniekiem visā Latvijā. Gada laikā AAS BALTA apkalpo 238 100 privātklientu un 26 000 komercklientu.

AAS BALTA ir jau 13-to gadu godīgākais apdrošinātājs*, apdrošināšanas uzņēmums ar vislabāko reputāciju 2016. gadā**, Mīlētākais apdrošināšanas zīmols Latvijā 2015.gadā ***, Labākais darba devējs apdrošināšanas nozarē 2015.gadā ****, Labākais darba devējs Baltijas līmenī *****, kā arī 2016. gadā AAS BALTA ieguva zelta kategoriju Ilgtspējas indeksā un saņem statusu “Ģimenei draudzīgs komersants”.

* „LETA” un „SKDS” iedzīvotāju aptauja
** „Nords Porter Novelli” un „Dienas Bizness” veiktais pētījums
***  "DDB Latvija”, "Kapitāls“, "GfK“ organizētājā pētījumā par mīlētākajiem zīmoliem Latvijā
**** CV- ONLINE aptauja
***** Pēc AON Best Employers Baltics 2015 aptaujas rezultātiem

Atbalsts

2009. gadā AAS "Balta" aizsāka sadarbību ar Latvijas Universitātes Fondu, sniedzot atbalstu augstākās izglītības attīstības projektiem.

Paldies par atbalstu!