Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Dzintra Uibo
Pēdējās izmaiņas veiktas:
20.03.2015.

Dzintra Uibo ir firmas „Amaija” valdes priekšsēdētāja. Šīs firmas pakalpojumus izvēlas cilvēki, uzņēmumi un organizācijas, kam ir svarīgi, lai viņu finanšu informācija tiktu kārtota iespējami labākajā Latvijas standartiem atbilstošākajā veidā, vairāk www.amaija.lv

Dzintra Uibo apzinās izglītības nozīmi savas karjeras veidošanā un vēlas, lai viņas bērni, Andrejs un Maija, novērtētu patreizējās sevis pilnveidošanas iespējas.

„Mums ir jādara viss iespējamais, lai Latvijas Universitāte tiktu iekļauta pasaules vadošo augstskolu sarakstā, un nevis mēs sūtītu savus bērnus mācīties uz ārzemēm, bet citu valstu jaunieši lepotos ar to, ka viņiem ir mūsu augstskolas diploms”.

Atbalsts

Dzintra Uibo ilgstoši atbalsta projektus, kuri saistīti ar LU Humanitāro zinātņu fakultātes un Medicīnas fakultātes attīstību.

2010./2011.ak.g. atbalsts EUR 1000 stipendijai "Ceļamaize 2012".

2010./2011.ak.g. Dzintra Uibo atbalsta stipendiju programmu "Ceļamaize 2010", piešķirot stipendiju Kuldīgas 2.vidusskolas absolventei, LU Sociālo Zinātņu fakultātes studentei Ievai Krekovskai.

2012.gadā Dzintra Uibo atbalstīja stipendiju "Ceļamaize" EUR 1000 apmērā, un Kamīnzāles restaurāciju Kristapa Morberga dzīvoklī EUR 710 apmērā.

2013.gadā Dzintra Uibo nodibināja Izcilības stipendiju Medicīnas fakultātes studentiem. 2013./2014.ak. gadā ar uzrādīto augstāko vidējo svērto atzīmi kursā pēc 1.kursa rezultātiem to ieguva igauniete Anna Saarements.

2013.gadā veikusi individuālu atbalstu LU Lielās aulas ērģeļu restaurācijai.

Paldies par atbalstu!