Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Mundheim ģimene
Pēdējās izmaiņas veiktas:
27.11.2017
Guna un Roberts Mundheim

Mecenāte Guna S. Mundheim ir gleznotāja, ieguvusi bakalaura grādu ķīmijā un turpinājusi studijas mākslā.  Strādājusi Pensilvānijas Universitātes administrācijā un arī par pasniedzēju mākslas nozarē. Viņas darbi ir daudzās kolekcijās ASV, Latvijas Nacionālajā Mākslas muzejā, kā arī Pasaules latviešu mākslas savienības kolekcijā Cēsīs.

Mecenāts Roberts H. Mundheim ir Pensilvānijas Universitātes emirētais tieslietu zinātņu un finanšu profesors. Šobrīd Mundheim ģimene dzīvo Ņujorkā, ASV.

Atbalsts

2013.gadā Mundheim ģimene nodibināja izcilības stipendiju, ko piešķīra bioloģijas un ķīmijas bakalaura programmas labākajam studentam, kas turpina studijas maģistrantūrā. Gan topošais biologs Juris Ķibilds, gan topošais ķīmiķis Mārtiņš Balodis Latvijas Universitāti absolvēja, saņemot izcilības diplomu. Vienas stipendijas apjoms ir 3500 USD.

2014.gada sākumā, atsaucoties Džona Medvecka aicinājumam, Guna Mundheim sniedz 1 000 USD  atbalstu LU Biznesa inkubatora Biznesa ideju fondam.

2014./2015.akad. gadā Mundheim ģimene turpina atbalstīt LU studentu, piešķirot stipendiju, to iegūst Elīna Černooka (2 700 eiro).

2017./2018.akad. gadā tiek piešķirta Mundheim ģimenes stipendija, turpinot atbalstīt LU studentu - Aija Trimdale (3 000 EUR).

Paldies par atbalstu!