Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
"Blue Coat"
Pēdējās izmaiņas veiktas:
28.12.2015

Kompānija "Blue Coat" ir viena no interneta drošības, ātrdarbības un kontroles risinājumu līderēm pasaulē. "Blue Coat" ir vairāk nekā 15 000 klientu visā pasaulē, ieskaitot 81% no Fortune Global 500.

IDC kompāniju novērtējis kā līderi droša satura un lietojumprogrammu piegādes tirgū un 2008.gada decembrī "Blue Coat" kļuvis par Nr.1 pasaulē WAN tīklu paātrināšanas jomā. "Blue Coat" produkti ProxySG, ProxyAV, PacketShaper un WebFilter piedāvā kompānijām efektīvu interneta plūsmas pārredzamību un kontroli tīkla vārteju līmenī, kā arī personīgu datora aizsardzību un kontroli ar ProxyClient un bezmaksas programmatūru K9 Web Protection.

Vairāk par SIA „Blue Coat Systems Latvia” var lasīt kompānijas mājaslapā www.bluecoat.com.

Atbalsts

Rūpējoties par kompānijas nākotni, 2009.gadā SIA „Blue Coat Systems Latvia” izvēlējās atbalstīt nākotnes spējīgākos programmētājus un matemātiķus, veicot atbalstu 11667,55 eiro apmērā profesora Agņa Andžāna vadītajai Latvijas Universitātes A.Liepas Neklātienes matemātikas skolai, kura devusi lielu ieguldījumu skolēnu sagatavošanai olimpiādēm un zinātniskam darbam jau daudzus gadus, tādējādi kļūstot par LU Fonda bronzas mecenātu.

Paldies par atbalstu!