Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
SIA "DPA"
Pēdējās izmaiņas veiktas:
28.12.2015

DPA ir starptautiska informāciju tehnoloģiju (IT) grupa, kas ir vadošais Microsoft Corporation partneris licencēšanas, programmatūras resursu pārvaldības, IT infrastruktūras un biznesa vadības risinājumu jomā. DPA ir dibināts 1997.gadā Latvijā, vēlāk strauji attīstoties Lietuvas, Baltkrievijas, Ukrainas un Gruzijas tirgū.

DPA ir pilna servisa IT uzņēmums, kas nodrošina saviem klientiem izcilas kompetences un lielu pieredzi, palīdzot sasniegt klientu biznesa mērķus. Uzņēmuma sapnis ir kļūt par uzticamu padomdevēju, kas klientiem no Baltijas valstīm un Centrālās un Austrumeiropas piedāvā IT risinājumus ar visaugstāko pievienoto vērtību.

Uzņēmums apvieno vairāk nekā 100 profesionāļus savā jomā, un tie nepārtraukti pilnveido savas profesionālās prasmes un zināšanas, lai rosinātu klientus izmantot progresīvo tehnoloģiju piedāvātās iespējas.

Vairāk informācijas: www.dpa.lv

Atbalsts

2012.gadā SIA "DPA" 2 850 eiro apmērā atbalstīja Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes projektu "Datorikas dienas Latvijas Universitātē".
2013.gadā SIA "DPA" atbalstīja Datorikas fakultātes ikgadējo pasākumu "Datorikas dienas Latvijas Universitātē" ar 1 553,98 eiro ieguldījumu!
2014.gadā SIA "DPA" turpina iesākto sadarbību un atbalsta LU Datorikas fakultātes ikgadējo pasākumu "Datorikas dienas LU 2014" 3000 eiro apmērā.

2015. gadā SIA "DPA" sniedz atbalstu EUR 2 200 apmērā LU Datorikas fakultātes 6. gadu jubilejas pasākumiem.

Paldies par atbalstu!