Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
SIA „FMS Software”
Pēdējās izmaiņas veiktas:
28.12.2015

SIA „FMS Software” ir FMS grupā ietilpstošs programmatūru izstrādes uzņēmums. Tā pamatdarbības virziens ir Latvijā radītās resursu vadības sistēmas „Horizon”, kā arī nelieliem uzņēmumiem domātās finanšu un grāmatvedības programmatūras „Horizon Start” izstrāde un tālāka attīstība, tajā skaitā – produkta attīstība starptautiskajam tirgum.

SIA „FMS Software” sadarbojas ar vairāk nekā trīsdesmit dīleriem un ieviešanas partneriem, kuri ne vien nodrošina izstrādāto risinājumu ieviešanu, bet arī atbalstu visā Latvijas teritorijā un ārpus tās.

Latvijā izstrādātā resursu vadības sistēma „Horizon” šobrīd vietējā tirgū ir viens no izmantotākajiem resursu plānošanas un vadības rīkiem jeb tā dēvētais ERP: Enterprise Resource Planning Solution. Tas piemērots vidēja un liela izmēra uzņēmumiem, valsts un pašvaldību iestādēm. Tā funkcionalitāte nodrošina pilnīgu uzņēmuma vai iestādes finanšu un citu organizācijas resursu valdību. Produkts ar zīmolu „Horizon” latviešu, angļu, lietuviešu un igauņu valodā tiek ieviests klientiem visā Baltijā. Kopumā sistēmai Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ir vairāk nekā 2 000 klientu ar kopējo lietotāju skaitu virs 20 000.

Kopā FMS grupas uzņēmumos šobrīd strādā vairāk nekā 120 profesionāļi - programmētāji, IT risinājumu konsultanti un projektu vadītāji, tehniskā atbalsta speciālisti, kuru izglītību un profesionālo attīstība tiek nepārtraukti pilnveidota.

SIA „FMS Software” ir ieinteresēts jaunu speciālistu - zinošu un entuziastisku, attīstībā Latvijā, jo mēs esam pārliecināti, ka aktīvo un zinātkāro LU studentu atbalsts ir lielisks ieguldījums gan mūsu uzņēmuma, gan valsts nākotnē.

Atbalsts

SIA „FMS Software” 2010.gadā atbalsta izglītības attīstības projektus Latvijas Universitātes Datorikas fakultātē 2 850 eiro apmērā. Arī 2011.gadā "FMS Software" atbalstīja LU Datorikas fakultāti 2 850 eiro apmērā, iesaistoties projektā "Programmētāju diena 2011".


SIA „FMS Software” atbalstīja Programmētāju dienas norisi 2013.gadā 2845,74 eiro apmērā.

Paldies par atbalstu!