Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
SIA "Microsoft Latvia"
Pēdējās izmaiņas veiktas:
04.10.2018

"Microsoft" pārstāvniecība Rīgā tika izveidota 1999. gadā un pirmos četrus gadus darbojās kā Baltijas reģiona birojs. Kopš 2003.gada "Microsoft" strādā katrā Baltijas valstī.

Jau vairāk nekā desmit gadus "Microsoft Latvia" ir kopā ar Latvijas uzņēmējiem, iedzīvotājiem, valsts pārvaldes darbiniekiem un sabiedriskajām organizācijām, lai kopīgi veicinātu Latvijas ekonomikas konkurētspēju pasaulē un mūsu kopējo labklājību.

Uzņēmums piedāvā daudzveidīgu programmu un risinājumu klāstu, rūpējas par šo programmu latviskošanu, lai tās būtu pieejamas un saprotamas pēc iespējas plašākam iedzīvotāju lokam. "Microsoft Latvia" veido un stiprina sadarbību ar Latvijas IT uzņēmumiem, kopā ar saviem partneriem veidojot vienotu, inovatīvu, ekonomiski spēcīgu sistēmu. 

Uzziniet vairāk: www.microsoft.com/lv-lv

Atbalsts

"Microsoft Latvia" ilggadēji sniedzis ieguldījumu un atbalstu Latvijas Universitātei dažādos veidos un projektos, piemēram: organizējot dažāda veida vieslekcijas, piedāvājot pasniedzēju apmācības, pasniedzēju un studentu sertifikācijas iespējas, dāvinot grāmatas, kā arī atbalstījis 2003.gadā starptautiskās matemātikas komandu olimpiādes "Baltijas Ceļš'03" sarīkošanai 715 eiro apmērā.

2010.gadā „Microsoft Latvia” sniedza atbalstu LU Fonda rekonstrukcijas un materiāli tehniskās bāzes uzlabošanas projektam 6690 eiro apmērā ar mērķi atbalstīt Datorikas fakultāti mācību telpas iekārtošanai studentiem.

Sadarbībā ar SIA "Microsoft Latvia" LU Fonds 2015.gada maijā saņem lietošanā bez maksas  piecas Microsoft licences „Office 365 Nonprofit Business Premium AZURE sistēmā” veiksmīgākam darbam. Kopējā atbalsta summa ir EUR 289.12.

Paldies par atbalstu!