Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
SIA "Troja"
Pēdējās izmaiņas veiktas:
28.12.2015

SIA „Troja” dibināta 1992.gadā uz valsts uzņēmuma bāzes. 1995.gadā uzņēmums iekļaujas ”Latvijas Finieris” koncernā. Šobrīd uzņēmums ir viens no vadošajiem saplākšņa pārstrādātājiem Latvijā ar tālejošiem attīstības plāniem bērza saplākšņa produktu ražošanā.  AS "Latvijas Finieris" grupas uzņēmums, plaša patēriņa bērza saplākšņa produktu ražotājs un attīstītājs.

SIA „Troja” pamatdarbības veids ir standarta bērza saplākšņa pārstrāde augstākas pievienotās vērtības produktos. Ražo arī šūpuļzirdziņus, mēbeles, skrituļošanas rampas un ceļazīmes no bērza saplākšņa.

SIA „Troja” sociālās atbildības pamatā ir uzņēmuma mērķu īstenošana, vienlaicīgi ņemot vērā sabiedrības un uzņēmuma vajadzības, kurās gan uzņēmums, gan sabiedrība gūst pievienoto vērtību. Viens no galvenajiem darbības virzieniem vērsts bērnu un jauniešu atbalstam.

Vairāk par uzņēmumu: www.troja.lv.

Atbalsts

Sirsnīgs paldies AS „Latvijas Finieris grupa” par 2001.gadā sniegto atbalstu Latvijas Universitātes mecenāta Kristapa Morberga piemiņas akmeņa uzstādīšanai Bukaišos, dzimtajās mājās „Lielstrikaiši”.

2014.gadā SIA “Troja”  ziedo 575,93 eiro ar mērķi popularizēt LU Fizikas un matemātikas fakultātē notiekošo mērstendu pētniecības darbību izstādē „Vide un Enerģija 2014” oktobrī, sedzot dalības maksu un laukuma nomu izmaksas. 

Paldies par atbalstu!