Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
SIA „Unilever Baltic LLC”
Pēdējās izmaiņas veiktas:
05.10.2018
Laima Priedīte (1975-2005)

SIA "Unilever Baltic LLC" ietilpst "Unilever" koncernā, kas ir daudznacionāls patēriņa preču uzņēmums. Tā ir starptautiska kompānija, kuras produkti tiek pārdoti vairāk kā 190 valstīs, kurus lieto vairāk kā 2 miljoni patērētāju visa pasaulē. Galvenās mītnes atrodas Londonā, Anglijā un Roterdamā, Nīderlandē. Tas ir viens no vecākajiem starptautiskajiem uzņēmumiem. Baltijā pārstāvētas trīs "Unilever" preču nozares - sadzīves ķīmija, higiēnas produkti un pārtikas preces.

SIA „Unilever Baltic LLC” filantropijas tradīciju, piešķirot Laimas Priedītes piemiņas stipendiju, aizsāka traģisks notikums 2005.gadā.

Laimas Priedītes (1975–2005) piemiņas stipendija tika izveidota, pateicoties SIA „Unilever Baltic LLC” iniciatīvai un finansējumam, un ir kolēģu, draugu un līdzgaitnieku veltījums profesionāli izcilās, mērķtiecīgās, pašaizliedzīgās un sirsnīgās kolēģes piemiņai.

Laima Priedīte studēja komunikācijas zinātni Latvijas Universitātē, un četrus gadus vadīja mārketinga nodaļu SIA „Unilever Baltic LLC”. Viņas mērķtiecība, gribasspēks un cilvēcība iedvesmoja daudzus līdzgaitniekus.

Atbalsts

Stipendija tika nodibināta ar mērķi atbalstīt studiju laikā talantīgus, spējīgus un īpaši uzcītīgus Latvijas Universitātes komunikācijas zinātnes studentus.
Laimas Priedītes piemiņas stipendiju ir saņēmuši trīs LU komunikācijas zinātnes studenti:
2006./2007.ak. gadā - Aleksis Jarockis.
2007./2008.ak. gadā - Didzis Bērziņš.
2008./2009.ak. gadā - Santa Pūce.

Paldies par atbalstu!