Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
SIA "Mikrotīkls"
Pēdējās izmaiņas veiktas:
02.01.2018

SIA “Mikrotīkls” ir MikroTik RouterOS programmatūras izstrādātājs un RouterBoard iekārtu ražotājs. Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt plašam lietotāju lokam pieejamus, jaudīgus un ērti lietojamus datortīklu pārvaldes rīkus. SIA “Mikrotīkls" klienti ir interneta pakalpojumu sniedzēji, uzņēmumi un individuāli lietotāji, kuriem jānodrošina datu plūsmu maršrutēšana, ugunsmūris, VPN, un citas pārvaldes funkcijas dažādos vadu un bezvadu datortīklos.

Vairāk par uzņēmumu var uzzināt www.mikrotik.com.


Atbalsts

2011.gadā uzņēmums uzdāvināja LU Datorikas fakultātei divus MikroTik maršrutētāju komplektus ar plašu funkcionalitāti, ko studenti izmanto gan praktiskajās nodarbībās studiju kursa "Datortīklu administrēšana" ietvaros, gan arī dažādu tīklošanas protokolu individuālajos pētījumos.

2015.gada nogalē SIA "Mikrotīkls" ziedoja 500 000 EUR Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes, Fizikas un matemātikas fakultātes, kā arī Medicīnas fakultātes projektu realizēšanai. 

2016. gadā SIA "Mikrotīkls" ziedo 1 000 000 EUR, turpinot sadarbību ar LU fondu augstākās izglītības, zinātnes un kultūras attīstīšanā.

2017. gada nogalē SIA "Mikrotīkls" ziedo 250 000 EUR, lai turpinātu attīstīt eksakto, dzīvības un medicīnas zinātņu jomu Latvijas Universitātē

Paldies par atbalstu!