Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Elvīra Palava
Pēdējās izmaiņas veiktas:
20.03.2015

Elvīra Palava (Miezis - Plūme, 31.08.1912.–06.11.2000.) bija aktīva Austrālijas latviešu sabiedriskā darbiniece un savā testamentā Sidnejas Latviešu biedrībai atstāja 250 000 Austrāliešu dolārus, lai tos izlietotu apdāvinātiem Latvijas studentiem, kuriem ceļā uz augstāko izglītību bieži jāsaskaras ar materiālajām grūtībām.

2003.gadā Elvīras Palavas stipendija tika izsludināta pirmo reizi. Kopumā tā tika piešķirta 12 Latvijas studentiem. Pieteikumus vērtēja pēc rezultātiem mācībās, studentu ģimenes un materiālā stāvokļa, kā arī apņēmības celt latviskumu un nacionālo pašapziņu.

No Latvijas Universitātes stipendiju 2003.gada septembrī ieguva septiņi studenti: Ineta Didrihsone (Vēstures un filozofijas fakultāte), Aija Sūna (Pedagoģijas un psiholoģijas fakultāte), Jānis Flaksis (Sociālo zinātņu fakultāte), Baiba Pazāne (Vēstures un filozofijas fakultāte), Sigita Sniķere (Filoloģijas fakultāte), Inese Ēvalda (Filoloģijas fakultāte) un Ivars Kalniņš (Pedagoģijas un psiholoģijas fakultāte).

 

Atbalsts

2003.gada septembrī stipendija tika piešķirta 12 Latvijas studentiem četriem studiju gadiem, stipendijas apmērs - 2560 eiro gadā.

Paldies par atbalstu!