Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
SIA “LatRosTrans”
Pēdējās izmaiņas veiktas:
28.12.2015

SIA “LatRosTrans” ir vienīgais naftas un naftas produktu transportēšanas uzņēmums, kas nodrošina dīzeļdegvielas transportēšanu pa maģistrālo cauruļvadu no Baltkrievijas robežas līdz Ventspilij. Tas ir Baltijas valstīs lielākais Latvijas un Krievijas kopuzņēmums, kurā AS “Ventspils nafta” pieder 66%, bet Krievijas puses partnerim AS “Transņefteprodukt” („Transņeft” meitas uzņēmums) – 34% kapitāla daļu.

Uzņēmuma misija ir vēlme strādāt biznesa vidē, kur lēmumus nosaka transporta pakalpojumu kvalitāte, nevis politika. Maksimāli novērst nelikumīgo pieslēgšanos naftas produktu cauruļvadam, kas rada zaudējumus uzņēmumam un Latvijas valstij, kā arī kaitē apkārtējai videi.

Vairāk par uzņēmumu: http://www.latrostrans.lv/lv/

 

Atbalsts

2014.gada nogalē SIA „LatRosTrans” sniedz atbalstu trijiem Latvijas Universitātes projektiem, kopā EUR 34 816 apjomā: pasākumu kompleksam skolēnu dalībai Eiropas Starptautiskajā Dabaszinātņu olimpiādē (EUSO) 2014./2015.mācību gadā EUR 18 010 apmērā, radoši eksaktam pasākumam - 2014./2015. sezonas e-konkurss laureātiem dabaszinātnēs un matemātikā EUR 4 806 apmērā, kā arī LU Ķīmijas fakultātes mācību kursa "Augsnes un gaisa analīze" bloka modernizācijai EUR 12 000 apmērā.

Paldies par atbalstu!