Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Ekskursiju cikls "Uz Morbergu vasarnīcu!"
Pēdējās izmaiņas veiktas:
08.01.2014
Augustes un Kristapa Morbergu vasarnīca. Foto: T.Grīnbergs, LU

2009.gada 13.augustā svinīgi tika atklāts ekskursiju cikls „Uz Morbergu vasarnīcu ceturtdienās!”, kas ilga 10 nedēļas ceturtdienās no 13.augusta līdz 22.oktobrim. Šai laikā jebkuram interesentam bija iespēja klātienē apskatīt Latvijas Universitātes reprezentatīvo neogotikas pērli Jūrmalā, Dzintaru prospektā 52/54. Vasarnīca ir dižmecenāta Kristapa Morberga 1928.gada novēlējums Universitātei.

Pēc valstiskās neatkarības atjaunošanas 2001.gadā tika turpināta tradīcija izmaksāt K.Morberga stipendijas. Šo gadu laikā ir piešķirtas vairāk nekā 300 stipendiju. Starp Morberga stipendiātiem ir daudz jauniešu, kas aktīvi iesaistās Fonda aktivitātēs, tādēļ ekskursijas ceturtdienās vadīja K.Morberga stipendiāti, lai dotu savu artavu mecenāta vārda daudzināšanā un iepazīstinātu interesentus ar Morbergu vasarnīcas vēsturi un arhitektūru.

Ieejas maksa vasarnīcā bija simboliska (pēc katra iespējām) atbalstam Latvijas Universitātes 90 gadu jubilejā. Paldies Fonda sabiedrotiem - LUNIA, mecenātiem un stipendiātiem par projekta veiksmīgu realizēšanu!

Vairāk par ekskursiju iespējām Morbergu vasarnīcā: www.morbergavasarnica.lv.