Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
LU jauno mūzikas grupu konkurss 2011
Pēdējās izmaiņas veiktas:
08.01.2014
Konkursa uzvarētāji: grupa "Starmetis". Foto: T.Grīnbergs

Latvijas Universitātes jauno mūzikas grupu konkurss 2011 tika rīkots sadarbībā ar O!Karti. Konkursā drīkstēja piedalīties tikai tās grupas, kurās vismaz viens dalībnieks ir Latvijas Universitātes students un kuras nav noslēgušas līgumus ar mūzikas ierakstu kompānijām un nav izdevušas oficiālus albumus. Šogad konkursā pārstāvētas bija gandrīz visas LU fakultātes.

Jauno mūzikas grupu konkursam kopumā bija pieteikusies 21 grupa, no kurām žūrija 2.kārtā izvirzīja sešas labākās. Konkursa fināls norisinājās 12.maijā „NabaKlab” (Z.A.Meierovica bulv. 12, Rīgā). Konkursa vērtēšanas kritēriji: izpildījums, ideju novitāte un oriģinalitāte, skatuves tēls u.tml.

2.kārtas koncertā uzstājās „Vecpilsētas dziedātāji” (Humanitāro zinātņu fakultāte, Bioloģijas fakultāte un Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte), „MonkeyRocks” (Sociālo zinātņu fakultāte), „Inlay” (Humanitāro zinātņu fakultāte, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte), „Lie Lie Sister” (Vēstures un filozofijas fakultāte, Sociālo zinātņu fakultāte un Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte), „Vārds vietā” (Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte, Fizikas un matemātikas fakultāte) un „Starmetis” (Medicīnas fakultāte).

Pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma atzinības rakstus un balvas, pirmās vietas ieguvējam papildus tiks piešķirts ieraksta laiks studijā un iespēja uzstāties  studentu svētkos „Aristotelis 2011“ š.g. 4.septembrī. Šogad uzvarēja grupa „Starmetis”.


Atbalsts
Projektu „LU jauno mūzikas grupu konkurss 2011” atbalsta LMT 2 150 eiro apmērā.