Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
VIII IOSTE Centrālās un Austrumeiropas simpozijs
Pēdējās izmaiņas veiktas:
08.01.2014
Simpozijs par dabaszinātņu un tehnoloģiju izglītību (IOSTE). Tartu Iniversitātes profesors Ārne Tildseps (Aarne Tõldsepp). Foto: T.Grīnbergs, LU

IOSTE (International Organization for Science and Technology Education) Centrālās un Austrumeiropas reģiona simpozijs (priekšsēdētājs prof. V. Lamanauskis, Lietuva) notiek regulāri katru otro gadu, un katrreiz to organizē cita valsts. Latvijā šis simpozijs notiks pirmo reizi, tā organizēšana uzticēta Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāte.

Simpozija mērķis ir veicināt starptautisko sadarbību un ķīmijas izglītības attīstību Latvijā, nodrošinot kvalitatīvu simpozija norisi. Simpozija norisinās no 30.11. līdz 3.12.2011.

Simpozijs paredz teorētisko un praktisko zināšanu pilnveidi, konceptuālu pētījumu rezultātu ieviešanu praksē dabaszinātņu un tehnoloģiju jomā. Tā kā simpozijā ir izteikuši vēlēšanos piedalīties galvenokārt ķīmijas izglītības speciālisti, šajā simpozijā tiks nolasīti ap 20 referāti par dažādiem inovatīviem risinājumiem tieši ķīmijas didaktikā. Bez tam jāuzsver atsevišķo dabaszinātņu nozaru (ķīmijas, bioloģijas, fizikas) cieša saistība, kas kopā veido jauniešiem vispusīgu dabaszinātnisko pasaules izpratni. Simpozijā paredzami dalībnieki no Latvijas, postpadomju valstīm, kā arī no Vācijas, Somijas, Čehijas un citām Eiropas valstīm.

Atbalsts
Simpozija norisi atbalsta SIA "Fudeks" 700 eiro apmērā.