Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Starptautiskā konference "Ķīmijas izglītība 2011"
Pēdējās izmaiņas veiktas:
08.01.2014

LU Ķīmijas fakultātes Didaktikas centra projekta „Starptautiskā konference "Ķīmijas izglītība 2011"” mērķis ir akcentēt Latvijas Universitātes lomu ķīmijas izglītības kvalitātes un konkurētspējas nodrošināšanā Latvijā un ķīmijas zinātnes sasniegumu popularizēšanā mūsu valstī un ārzemēs.

Šī ir ikgadēja konference, kas LU Ķīmijas fakultātē notika jau septīto reizi. Ar šādas konferences starpniecību realizēta ideja, ka tieši LU (Ķīmijas fakultāte, Ķīmijas didaktikas centrs tā ietvaros) ir vadošais un virzošais spēks, kas veic pētniecisku, metodisku darbu Latvijā, kā arī pārzina galvenās ķīmijas izglītības tendences un virzību pasaulē.

Konferences darba gaitā tiek apkopota, zinātniski apstrādāta, sistematizēta un pedagoģiskajā praksē aprobēta informācija, kas tiek nodota tālāk esošajiem un topošajiem Latvijas ķīmijas skolotājiem. Tiek iepazīta ārvalstu pieredze, nests pasaulē Latvijas Universitātes vārds, akcentēta LU loma ķīmijas izglītības kvalitātes nodrošināšanai.

LU Ķīmijas fakultātes didaktikas centra projektu "Starptautiskā konference "Ķīmijas izglītība 2011"" atbalsta SIA „Armgate” 2 850 eiro apmērā.