Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Datorikas dienas Latvijas Universitātē
Pēdējās izmaiņas veiktas:
08.01.2014
Datorikas dienas Latvijas Universitātē

Datorikas dienu Latvijas Universitātē mērķis ir tradīcijas izkopšana un studentu saliedēšana, atzīmējot fakultātes izveidošanās gadadienu. Nedēļā no 12. līdz 16. martam Datorikas fakultātē norisinājās dažādi studentu organizēti pasākumi, lai parādītu, cik interesanti ir datorikas studenti un veicinātu datorikas studentu atpazīstamību Latvijas Universitātē.

Datorikas dienas tika atklātas ar Datorikas fakultātes studentu fotogrāfiju izstādi „Ārpus rāmjiem”, kurā bija aplūkojamas studentu fotogrāfijas par tēmām „Mans oriģinālākais datora izmantošanas veids” un „Uz ko es pierunāju savu pasniedzēju?” un svētku torti. Notika arī studentu pašpārvaldes organizēts LU Skaitļošanas tehnikas un Informātikas muzeja apmeklējums un norisinājās erudīcijas konkurss „LU Zinību kauss”, kurā piedalījās pārstāvji ne tikai no DF, bet arī citām LU fakultātēm. Pasākums bija skatāms arī tiešraidē LU portālā.

Datorikas dienu ietvaros  notika arī tradicionālais ikgadējais atklātais šaha turnīrs un ikgadējā pasākumā „400 sekundes” dalībnieki diskutēja par tēmām: „Ko es gribētu izdarīt pirms pasaules gala?”, „Ko es darīju pirms DF?” un „Kā būtu, ja nebūtu datoru?”, vakarā norisinājās karaoke vakars, kurā piedalījās gan DF, gan citu fakultāšu studenti.

Datorikas dienas tika noslēgtas ar pasākumu LU Mazajā aulā, kura ietvaros tika apbalvoti Datorikas fakultātes pasniedzēji nominācijā „Visdažādāko izteikumu krājums”, notika dažādi konkursi un dejas.

Datorikas dienas Latvijas Universitātē norisinājās pateicoties SIA "DPA" atbalstam 2 850 eiro apmērā.