Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Latvijas augstskolu Datorikas (informātikas) bakalaura un maģistra darbu konkurss
Pēdējās izmaiņas veiktas:
09.01.2014

Latvijas Universitātes Fonds sadarbībā ar Accenture Latvia un Tieto Latvia organizē konkursu labākajiem Latvijas akreditētajās augstskolās izstrādātajiem datorikas (informātikas) studentu bakalaura un maģistra darbiem, kuri izstrādāti 2012. gadā.

Konkursā piedalīties aicināta ikviena Latvijā akreditēta augstākās izglītības institūcija, kas pēc saviem ieskatiem var iesniegt konkursam augstskolā izstrādātos 1-3 labākos bakalaura un 1-3 labākos maģistra darbus. Darbus konkursam varēs iesniegt no 4.jūnija līdz 4. jūlijam.

Iesniegtos darbus vērtē žūrija, kuru veido iesniegto darbu zinātniskie vadītāji (atsevišķi bakalaura darbu un atsevišķi maģistra darbu vadītāji). Žūrijas locekļi nevērtē paša vadītus darbus un darbus, kuri iesniegti no augstākās izglītības institūcijas, kas ir žūrijas locekļa ievēlēšanas vieta akadēmiskajā amatā.

Trīs labāko bakalaura un trīs labāko maģistru darbu autori un šo darbu vadītāji saņems stipendijas. Konkursā paredzētas arī stipendijas katras augstskolas labākajiem darbiem. Stipendiju kopējais apjoms ir 3450 lati. Konkursa rezultātu izziņošana un laureātu apbalvošanas notiks 2012. gada oktobrī konferencē „Informācijas tehnoloģija: zinības un prakse”, kuras ietvaros laureāti prezentēs savus darbus.

Projekts tiek veidots, lai motivētu studentus izstrādāt kvalitatīvus bakalaura un maģistra darbus, ko novērtē ne tikai darba vadītāji, bet arī citu augstskolu mācībspēki. Projekta ietvaros labākie darbi tiks apbalvoti ar vienreizējām stipendijām, tādā veidā motivējot arī nākamā gada studentus censties un radīt kvalitatīvus un inovatīvus darbus.

Atbalsts
Projektu atbalsta SIA "Tieto Latvia" (3 560 eiro) un Accenture Latvijas filiāle (3 560 eiro).