Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Latvijas Programmētāju diena 2012
Pēdējās izmaiņas veiktas:
09.01.2014.

Latvijas Programmētāju diena ir stipra tradīcija Latvijas Universitātē, kas zināma ne tikai DF studentiem un pasniedzējiem, bet arī citu augstskolu pārstāvjiem un nozares pārstāvjiem.

Projekta ietvaros tika pulcēti gan esošie studenti un mācībspēki, gan absolventi, gan seniori – cilvēki, kas nodrošināja datorzinātnes attīstību Latvijā. 

Latvijas Programmētāju dienas pasākumu ietvaros notika gan Lēdijas Adas Lavleisas stipendijas, gan Čarlza Bebidža balvas laureātu apbalvošana, referātu priekšlasījumi par jaunākajiem DF studentu un pasniedzēju sasniegumiem zinātnē, kā arī balle, kurā piedalījās gan studenti, gan pasniedzēji, gan absolventi un viesi.

LU Daudznozaru bibliotēkā tika atklāta izstāde „28 * šis un tas par programmēšanu Latvijā”,  kurā bija apskatāmi gan Latvijas Programmētāju dienu foto albumi, kas veidoti jau kopš 1986. gada, kā arī dažādi ar programmēšanas vēstuli saistīti eksponāti.

Atbalsts
Paldies atbalstītājiem - SIA "Tieto Latvia", "Accenture" Latvijas filiāle (850 eiro apmērā) un AS "RIX Technologies"! Projekta kopējās izmaksas - 3658,74 eiro.