Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
LU absolventu kora "Jubilate" dalība starptautiskā koru konkursā Polijā
Pēdējās izmaiņas veiktas:
09.01.2014
Foto: kora "Jubilate" arhīvs

Latvijas Universitātes absolventu koris „Jubilate” 2013.gada 11.-15.septembrī bija uzaicināts piedalīties starptautiskā koru konkursā Toruņā, Polijā, kur ieguva sudraba diplomu. Atbalstu kora „Jubilate” dalībai sniedz ilgstošais kora atbalstītājs Indulis Krauze 715 eiro apmērā.

„Jubilate” ir Latvijas Universitātes absolventu koris, kurš līdz 2006.gadam darbojās Latvijas telekomunikāciju uzņēmuma „Lattelekom” paspārnē, bet kopš 2007.gada tā saimnieki ir Latvijas Universitāte.

Kolektīvs ir uzstājies Latvijas baznīcās un kultūras namos, piedalījies Latvijas Universitātes pasākumos, sniedzis labdarības koncertus. Ar panākumiem piedalījies Vispārējos latviešu dziesmu svētkos. Koris ir koncertējis arī citās valstīs – Igaunijā, Slovākijā. 

Gandrīz visi kora „Jubilate” dalībnieki dziedājuši koros kopš skolas un studiju gadiem, daudzi no viņiem – Latvijas Universitātes jauktajā korī „Juventus”, kura mākslinieciskajā vadībā darbojās pašreizējie kolektīva vadītāji - Juris Kļaviņš un Ilze Dzērve. Koris ir veiksmīgi startējis Latvijas mēroga koru sacensībās, bet līdz šim tam nav bijusi iespēja parādīt sevi un līdz ar to arī reprezentēt Latvijas Universitāti starptautiskos konkursos.

Vairāk par kori: http://www.kultura.lu.lv/kori/jubilate/