Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
LU kora "De Coro" CD ierakstīšana un izdošana
Pēdējās izmaiņas veiktas:
18.12.2013
Koris "De Coro". Foto: kora arhīvs

Jauniešu koris „De Coro” pārstāv studējošās jaunatnes daļu un darbojas Latvijas Universitātes (LU) Bioloģijas fakultātes paspārnē. Pēc vairāku gadu cītīga darba kolektīvs ir ierindojies labāko Latvijas koru skaitā. Šajā laikā iegūta pieredze gan koncertos Latvijā, gan arī ārzemēs.

2014.gadā LU atzīmēs 95 gadu jubileju, kad plānots noslēgt arī Lielās aulas ērģeļu restaurācijas darbus. Paralēli Rīga būs Eiropas kultūras galvaspilsēta, kurā notiks arī Pasaules koru olimpiāde. 2014.gads ir kārtējo Baltijas studentu dziesmu svētku „Gaudeamus” gads un šoreiz svētki notiks Latvijā. Visi šie notikumi ir motivējuši kori „De Coro” sadarbībā ar LU tieši šajā laikā klausītājiem uzdāvināt savu pirmo latviešu kora mūzikas ierakstu albumu. Projekta īstenošanas laiks: 2014.gada janvāris –decembris.

LU Fonds 2013.gada rudenī aicināja jaunos mecenātu stipendiātus atbalstīt LU kamerkori „De Coro” un ziedot CD ierakstīšanai un izdošanai. CD ierakstīšanai un izdošanai kopējais atbalsts no LU Fonda un mecenātu stipendiātiem – 1 400 eiro.

Paldies stipendiātiem: Ilze Jansone, Elīza Bula, Krišjānis Bulle, Maksims Ivanovs un anonīmajiem ziedotājiem.