Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
LU Senioru kluba integrācija modernā sabiedrībā 2013
Pēdējās izmaiņas veiktas:
09.01.2014.

Projekts „Latvijas Universitātes Senioru kluba integrācija modernā sabiedrībā” realizēts sadarbojoties kompānijai „Japan Tabacco International”, Latvijas Universitātes (LU) Fondam un LU senioru klubam; šis ir projekta realizācijas trešais gads.

Lai LU Senioru klubam materiālie līdzekļi nebūtu šķērslis pilnvērtīgai dzīvei un uzsākto aktivitāšu turpināšanai, kā arī jaunu aktivitāšu attīstīšanai, no kā iegūtu maksimāls sabiedrības locekļu skaits, uzsākts projekts, kas ietver aktivitātes trīs gadu garumā. Projekta ietvaros notiek senioru dalība kultūras, mākslas, izglītības apguves pasākumos, izbraukuma lekcijās, pieredzes apmaiņā, diskusijās un dažādās apmācību programmās.

2013.gadā projekta ietvaros seniori devās pieredzes apmaiņā uz Vāciju un Šveici. Vācijā Hamburgā seniori apmeklēja mecenāta Hāgena kapa vietu, Minsterē tikās ar Minsteres latviešu centra pārstāvjiem, Berlīnē-Potsdamā iepazinās ar Babelsbergas pili – LU mecenāta Kristapa Morberga iedvesmas pili. Vācijā kopā ar senioriem vizītē piedalījās LU vēstures muzeja vadītāja, lai iepazītos ar Hamburgas, Marburgas, Getingenes, Jēnas, Humbolta universitāšu un Vācijas Nacionālās bibliotēkas Berlīnē pieejamiem materiāliem par LU vēsturi un karceri. Savukārt Šveicē seniori apmeklēja latviešu rakstnieku Raiņa un Aspazijas muzeju Kastaņolā.

LU Senioru apvienība ir universitātes ilggadīgu mācībspēku un darbinieku biedrība, kas apvieno vairāk nekā 300 brīvprātīgi iestājušos biedrus, kas pensionējušies un vēlas saglabāt saites ar LU, justies kā pilnvērtīgi agrākā kolektīva locekļi un dzīvot pilnvērtīgu sabiedrisko dzīvi.

Atbalsts no „Japan Tabacco International” projektam 2013.gadā – 10 000 eiro.