Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Prof. Kārļa Dišlera XV tiesas procesa izspēle
Pēdējās izmaiņas veiktas:
24.01.2014
Izspēles uzvarētāji – LU Juridiskās fakultātes komanda „Saņemies un dari – tu to vari!” (no kreisās puses: Jana Šķirpa, Jānis Gavars, Krista Bērziņa). Foto: privātais arhīvs

Prof. Kārļa Dišlera tiesas procesa izspēle konstitucionālajās tiesībās šogad notika jau 15. reizi - tā ir viena no senākajām un tradīcijām bagātākajām nacionāla mēroga tiesas procesa izspēlēm Latvijā.

Projekta galvenā būtība ir dot tiesību zinātņu studentiem iespēju jau studiju laikā izjust tiesas procesa garu un iegūt reālos tiesas procesos nepieciešamo pieredzi un iemaņas, kā arī nozīmīgus kontaktus, kas ir neatņemama veiksmīgas jurista karjeras sastāvdaļa.

Savukārt sabiedrībai šāda veida projekti ļauj izprast tiesvedības un strīdu izšķiršanas kārtību, kas viennozīmīgi veicina cilvēku attīstību un Latvijas tiesību sistēmu izpratni.

Paldies atbalstītājiem: zvērinātu advokātu biroja „FORT” advokātiem Sandim Bērtaitim un Jānim Līkopam par katra ieguldījumu 180 eiro apmērā, kā arī zvērinātu advokātu birojam "Sorainen" par 430 eiro ieguldījumu.