Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
LU FMF DZM IC: 21.gadsimta izglītības prasībām atbilstoši risinājumi
Pēdējās izmaiņas veiktas:
03.03.2014
No kreisās: Driehaus ģimenes pārstāvis Roberts Blumbergs un LU Fonda izpilddirektore Laila Kundziņa-Zvejniece. Foto: T.Grīnbergs, LU Preses centrs

LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra (DzC) telpās 2014. gada 18. februārī tika atklāta mobila, universāla un mūsdienīgi aprīkota mācību klase. Klases aprīkojums ir viegli pārvietojams un tiks izmantots nodarbībās skolēniem, skolotājiem un studentiem ne tikai LU, bet visā Latvijā.

Divu gadu laikā, kopš Latvijas Universitātes paspārnē izveidots Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs, ekspertu komanda ar skolēniem, pedagoģijas studentiem un skolotājiem strādājusi ar vienu mērķi – vērst efektīvākas un saistošākas mācību stundas ķīmijā, fizikā, bioloģijā un matemātikā. Pateicoties LU Fonda un tā mecenātu – Ričarda un Ineses Drīhausu un rūpniecisko un medicīnisko gāzu uzņēmuma SIA „AGA” atbalstam, kā arī SIA „Hansatrade” un AS „Latvenergo” fizikas portāla FIZMIX.LV atbalstam, LU izveidota mācību materiālu, eksponātu un tehnoloģiju bāze mūsdienīgam mācību procesam.

Paldies 2014. gadā SIA "AGA" par atbalstu EUR 426,86 apmērā mobilās mācību klases izveidei.