Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Prof. Kārļa Dišlera XV tiesas procesa izspēle konstitucionālajās tiesībās 2014
Pēdējās izmaiņas veiktas:
19.05.2015

Profesora Kārļa Dišlera konstitucionālās tiesas procesa izspēli ELSA Latvia rīko jau 16. gadu. Līdzīgi pasākumi – tiesu izspēles – tiek rīkoti dažādās tiesību zinātņu nozarēs gan Latvijā, gan ārvalstīs, piemēram, ELSA Latvia rīkotās ikgadējās tiesu procesa izspēles civiltiesībās, starptautiskās tiesas procesa izspēles sacensības mediju tiesībās “Monroe E. Price Media Law Moot Court Competition” un starptautiskās tirdzniecības šķīrējtiesas izspēle “The Annual Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot” un citas.

Kā atzīst juristi, kas izspēlēs piedalās tiesnešu lomās, izspēļu dalībnieku studentu zināšanu līmenis un uzstāšanās prasme ar katru gadu ir augusi. Līdz ar to ir secināms, ka dalība izspēlēs ir nākusi par labu ne tikai tiem studentiem, kuri izspēlēs piedalās, bet visiem tiesību zinātņu studentiem kopumā, radot iespēju izaicināt sevi un sasniegt arvien labākus panākumus.

2014. gadā prof. K.Dišlera ispēli atbalsta ZAB "SORAINEN" EUR 300, ZAB "LAWIN" EUR 200, ZAB "FORT" zvērināti advokāti Sandis Bērtaitis un  Jānis Līkops, katrs  EUR 125 apmērā, ZAB "Tark Grunte Sutkiene" EUR 350 apmērā, ZAB "Amberlaw". Paldies!