Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
LU DF "PirmsAristotelis 2014"
Pēdējās izmaiņas veiktas:
20.10.2014

Projekta mērķis ir iepazīstināt un satuvināt LU Datorikas fakultātes pirmā kursa studentus pirms studiju sākuma, iepazīstināt ar LU un fakultātes tradīcijām un iespējām, ko sniedz studijas, un nodrošināt iespēju studentiem sagatavoties Aristoteļa svētkiem.

Projektā 2014. gada augusta beigās piedalījās vairāk nekā 100 jauno LU Datorikas fakultātes studentu. Projekta īstenošana deva iespēju jaunajiem studentiem iepazīties un kopā pavadīt laiku gan ar saviem kursa studentiem, gan vecāku kursu studentiem vēl pirms studiju gaitu uzsākšanas, kā arī sagatavoties Aristoteļa svētkiem un parādīt, ka Datorikas fakultāte ir atraktīva un entuziasma pilna LU struktūrvienība, kas Aristoteļa svētkos arī tika parādīts.

Projektu realizēja DF studentu pašpārvalde, kas deva organizatoriem gan reālu pieredzi šāda vērienīga pasākuma organizēšanā, gan iepazīstināja jaunos studentus ar studentu pašpārvaldes pārstāvjiem. Šis pasākums palīdz nostiprināt Datorikas fakultātes tradīciju – pirmkursnieku pirmo kopā sanākšanas pasākumu, kas notiek fakultātes un universitātes telpās, un arī brīvā dabā un veido jauno studentu lojalitāti gan pret fakultāti, gan pret universitāti.

Paldies atbalstītājam Accenture Latvijas filiālei par atbalstu 6402,92 eiro apmērā!