Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Radoši eksakts pasākums LU: balva 2014./2015. sezonas e-konkursa laureātiem dabaszinātnēs un matemātikā
Pēdējās izmaiņas veiktas:
22.01.2015

Latvijas Universitātes Dabaszinātnes un matemātikas izglītības centrs (DZM IC) ik gadu organizē alternatīvu pasākumu 7.-9.klašu skolēniem intereses veicināšanai par dabaszinātnēm un matemātiku - konkursu e-vidē, kurā visa mācību gada garumā piedalās aptuveni 500 skolēnu.  

DZM IC speciālistu pieredze liecina, ka šādi pasākumi ir veids, kā skolēniem no skolas atšķirīgā vidē ar citu pieeju mācību procesam palielināt mācīšanās motivāciju, interesi un uzlabot prasmes un zināšanas. Neskatoties uz to, kā rāda Valsts izglītības satura centra apkopotā informācija par jauniešu nometnēm Latvijā, skolēniem vasaras brīvlaikā ir plašas iespējas apmeklēt dažādas radošas, sporta, piedzīvojumu, „fanu nometnes”, kā arī nometnes valodas apguvei, taču netiek piedāvātas nometnes, kurās ārpusskolas vidē papildināt prasmes un zināšanas eksaktajos mācību priekšmetos.

Aktivitāšu mērķis ir īstenot pasākumu kompleksu labākajiem DZM IC skolēnu e-konkursa dalībniekiem 7. – 9. klases skolēniem kā balvu un, lai padziļinātu šo skolēnu interesi un palielinātu zināšanas un prasmes fizikā, bioloģijā, ķīmijā un matemātikā, iepazītos ar Latvijas Universitāti, saskatot arī karjeras iespējas eksakto zinātņu jomā.

Pasākumu kompleksa īstenošanai tiek izstrādāta un aprobēta inovatīvu nodarbību metodika, mācību materiāli  fizikā, bioloģijā, ķīmijā un matemātikā, kas pielāgoti mācību darbam ārpus klases.

Paldies atbalstītājam SIA "LatRosTrans" par  EUR 4 806 ziedojumu 2014./2015.gada sezonas e-konkursam.