Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
LU studējošo svētki "Aristotelis"
Pēdējās izmaiņas veiktas:
22.01.2015
Svētku uzrunu saka LU rektors prof. Mārcis Auziņš. Foto: LU Studentu padomes arhīvs

Šogad LU studējošo svētki „Aristotelis” notika jau 48. reizi. „Aristotelis” ir publisks pasākums ar vairākām daļām, no kurām pirmā daļa notiek Rīgā Doma laukumā ar LU amatpersonu, viesu un studējošo svinīgajām uzrunām. Studējošie dziesmu un svētku vēlējumu pavadībā ar saukļiem, plakātiem un dažādām izdarībām rāda savu piederību savai fakultātei un visai Universitātes saimei.

Studentu balsīm Doma laukumā izskanot, tika aizdegtas lāpas, lai dotos svinīgā gājienā gar Brīvības pieminekli un Latvijas Universitāti uz Vidzemes tirgu, kas šogad tika izvēlēta kā vieta, kur dejām, priekam un lustēm sist augstu vilni.

Šogad studentus muzikāli priecēja grupas "Oranžās Brīvdienas", "Audience Killers", "Laime Pilnīga", "Laika Suns" un "Black Saturday", kā arī dīdžeji no Radio Naba: DJ Kazulis un DJ no raidījumiem „Ej apskrieties” un „Re! Kovers”.

Lai pasākuma apmeklētājus priecētu ar konkursiem un balvām, LU SP sadarbojās ar dažādiem pasākuma atbalstītājiem. Paldies AS "Swedbank" par atbalstu EUR 1 400 apmērā.