Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Latvijas augstskolu datorikas bakalaura un maģistra darbu konkurss 2015
Pēdējās izmaiņas veiktas:
12.09.2015.

Latvijas informācijas tehnoloģiju nozares attīstības un jauno speciālistu kvalitātes veicināšanai nodibinājums „Latvijas Universitātes Fonds” (LU Fonds) sadarbībā ar uzņēmumiem AS “Exigen Services Latvia” un Accenture Latvia organizē stipendiju konkursu labākajiem 2015. gadā izstrādātajiem studentu bakalaura un maģistra darbiem datorikā. 

Konkurss norisinās divās kārtās: pirmajā kārtā katra augstskola veic iekšēju izvērtēšanu un atlasa 1-3 labākos bakalaura un/vai 1-3 labākos maģistra darbus un iesūta darbus konkursam. Konkursa otrajā kārtā visus iesūtītos darbus izvērtē konkursa komisija, kuras sastāvā ir abu uzņēmumu pārstāvji. Konkursā var piedalīties ikviena Latvijā akreditēta augstākās izglītības institūcija, kas pēc saviem ieskatiem var iesniegt konkursam augstskolā izstrādātos 1, 2 vai 3 labākos bakalaura un/vai 1, 2 vai 3 labākos maģistra darbus. Darbiem jābūt izstrādātiem 2014./2015. akadēmiskajā gadā. 

Trīs labāko bakalaura un trīs labāko maģistru darbu autori un šo darbu vadītāji saņem stipendijas. Kopējais stipendiju balvu fonds 2015. gadā ir 7600 eiro. 

 

Zibsnis ir gaismas vēstnesis. No daudziem maziem zibšņiem rodas gaisma.

Latvijas augstskolu datorikas bakalaura un maģistra darbu konkursa laureāti ir zibšņi jeb IT nozares gaismas vēstneši. Daudzi no tiem degs vēl ilgi un veidos Latvijas IT nākotni!

Latvijas augstskolu datorikas bakalaura un maģistra darbu konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 

16. septembrī plkst. 15:00 IT Demo centrā  

(Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Mūkusalas ielā 3, Rīgā) pasākumā „ZIBIT”.

Pasākuma tiešraide būs skatāma portālā Delfi - http://www.delfi.lv/video/live/