Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
LU Biznesa inkubatora attīstība 2015
Pēdējās izmaiņas veiktas:
17.02.2015

Biznesa ideja, kad tā ir radusies izgudrotāja vai jaunā uzņēmēja prātā, ir tikai fantāzija vai iedomas par to, ka šāds bizness varētu eksistēt. Latvijas Universitātes Biznesa inkubatora mērķis ir palīdzēt šiem uzņēmējiem pēc iespējas ātrāk saskarties ar reālu tirgu, ar reālu pieprasījumu, lai radusies ideja, fantāzija par biznesu, saņemtu atgriezenisko saikni no potenciālajiem pircējiem, jo pirmie darījumi un atsauksmes no reāliem pircējiem sniegs daudz vairāk biznesa attīstībā nekā ekspertu vai pieredzējušu uzņēmēju viedoklis par to. 

2015.gadā LU Biznesa inkubators attīstībai veic pārdošanas testa infrastruktūras izveidi un papildinot komandu ar kolēģi - pasākuma organizatoru. Pārdošanas testa infrastruktūra kļūtu par plaši pielietotu biznesa ideju testēšanas koncepciju Latvijā, kas jaunajiem uzņēmējiem ļaus ātri saprast, vai viņu biznesa ideja un biznesa modelis strādā realitātē.

Paldies atbalstītājiem AS "Swedbank" par ziedojumu EUR 1 500 apmērā un Džonam Medveckim EUR 8 064,52 (USD 10 000) apmērā.