Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Baiba Jonāne
Pēdējās izmaiņas veiktas:
23.01.2014.

Stipendiju "Ceļamaize 2009" (2 560 eiro) ieguvusi 2009./2010.ak. gadā, studējot LU Ekonomikas un vadības fakultātes pirmajā kursā.

Baiba Jonāne ir Zvejniekciema vidusskolas absolvente, par stipendiju uzzinājusi LU mājas lapā un arī citos medijos. Viņasprāt, stipendija „Ceļamaize” ir 12.klašu skolēnu atbalsts, jo LU Fonds materiāli palīdz jaunajam studentam uzsākt mācības, tāpat arī iejusties LU lielajā kolektīvā.

„Šī stipendija dod iespēju iegūt zināšanas prestižākajā Latvijas augstskolā. Zināšanas ir lielākā vērtība! Jau pirms studiju uzsākšanas novērtēju doto iespēju mācīties tieši LU, jo šī augstskola rūpējas par saviem studentiem. Esmu jau pieteikusies informatīvajām lekcijām, kas topošajiem studentiem palīdzēs sekmīgi uzsākt studijas. Manuprāt, gan LU, gan LU Fonds ir veiksmīgi ieinteresējis studentus mācībām un dalībai dažādos pasākumos. Man jau tagad šķiet, ka studijas būs gana raibas un aizraujošas,” spriež Baiba.

„Apbrīnoju LU Fonda mecenātus, kuri ziedo savu naudu, lai ikviens motivēts jaunietis varētu iegūt augstāko izglītību. Esmu neizsakāmi pateicīga par iespēju studēt LU. Tā ir liela atbildība, centīšos pierādīt, ka esmu laba studente. Viennozīmīgi aizstāvēšu LU godu. Tādā veidā izteikšu pateicību LU Fonda mecenātiem par doto atbalstu un iespēju iegūt augstāko izglītību,” spriež Baiba.