Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Elīna Fjodorova
Pēdējās izmaiņas veiktas:
09.07.2015.

Stipendiju "Ceļamaize 2009" (2 560 eiro) ieguvusi 2009./2010.ak. gadā, studējot LU Humanitāro zinātņu fakultātes pirmajā kursā.
Gulbenes 2.vidusskolas absolvente Elīna Fjodorova par LU Fonda stipendiju “Ceļamaize” uzzinājusi no klases audzinātājas Dairas Ģermanes, kas ieteikusi pieteikties. Arī draugu atbalsts mudinājis piedalīties un pašas nākotnes sapņi, jo uzskata, ka izglītība ir balsts cilvēka dzīvē, nākotnes stabilitātes un panākumu garants.

Elīnas mērķis ir iegūt augstāko izglītību, "Ceļamaizes" stipendija ir būtisks palīglīdzeklis tā sasniegšanā: „Stipendija “Ceļamaize” nozīmē iespēju – iespēju iegūt augstāko izglītību un līdz ar to - plaši atvērtu pasauli. Bet šī stipendija ir arī atbildība to cilvēku priekšā, kuri izvēlējās mani, uzticoties man un maniem spēkiem.”

„Domāju, ka tas ir lieliski, ka ir tādi cilvēki, kuri izvēlās atbalstīt jauniešus, palīdzot tiem iegūt augstāko izglītību. Būtībā mecenāti palīdz uzkāpt augšup pa “lielās” dzīves kāpnēm. Šī palīdzība ir nenovērtējama,” spriež Elīna.

2012. gadā Elīna aizstāvējusi bakalaura darbu par tēmu "Japāņu-britu 1910.g. kultūras izstādes nozīme Japānas tēla veidošanā".