OC Vision Izcilības stipendija optometrijā

Jaunums!

OC VISION ir lielākais acu aprūpes uzņēmums Baltijā – nodrošina pieejamu un precīzu acu diagnostiku un redzes korekciju, izmantojot modernākās tehnoloģijas, kā arī sekojot jaunākajām modes tendencēm un nodrošinot nemitīgu iespēju profesionālai izaugsmei saviem darbiniekiem. 2019. gadā ir izveidota “OC VISION Izcilības stipendija optometrijā”, lai atbalstītu topošos speciālistus ar degsmi sniegt nerimtīgu ieguldījumu optometrijas un redzes zinātnes nozares attīstībā.


Stipendija paredzēta: LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (FMOF) Optometrijas un redzes zinātnes nodaļas bakalaura studiju 3. kursa studentiem.

Stipendiju skaits: 2.

Stipendijas apmērs:  2 200 EUR/akad. gadā.

Stipendijas komisija: OC VISION kontaktlēcu menedžere, optometriste Kristīne Detkova, OC VISION pārdošanas attīstības direktore Marta Siliniece, OC VISION tīklu direktore Maija Knēziņa, OC VISION tīklu direktore Nataļja Karpušina.


Vienlaicīgi vienā akadēmiskajā gadā pretendents drīkst saņemt vienu LU fonda mecenātu finansētu stipendiju. Students nedrīkst pretendēt uz stipendiju, ja ir darba attiecībās ar LU.


Pieteikšanās 2019./2020. akad. gadā norisinās no 3. līdz 30. septembrim.
Pretendents
Pārbaudiet stipendijas noteikumos, vai izvēlētā stipendija tiek piešķirta Jūsu fakultātes, studiju programmas, studiju līmeņa un studiju gada studentiem!


Kontaktinformācija
Jāpievieno Eiropas standartiem atbilstošs: Europass)
Visu veidlapā pievienoto failu kopējais apjoms nedrīkst pārsniegt 14 MB

Motivācija
Stipendijas nepieciešamības pamatojums. Lūdzam minēt arī zinātniski pētnieciskos darbus, publikācijas, nolasītos referātus, dalību semināros un konferencēs, īpašus sasniegumus, sabiedriskās aktivitātes, konkursu darbus, apgrūtinātus materiālos apstākļus. Pretendentiem uz sociālo, humanitāro vai eksakto zinātņu stipendijām lūdzam norādīt studiju (pētniecības) motivāciju. Papildus nosacījumi pie stipendiju aprakstiem, noteikumiem.
Visu veidlapā pievienoto failu kopējais apjoms nedrīkst pārsniegt 14 MB
Citi dokumenti pēc ieskatiem, kas apliecina pretendenta pieredzi pastāvīgajā darbā, viņa intelektuālo potenciālu, spēju radīt jaunas inovatīvas idejas, dokumenti, kas varētu palīdzēt izvērtēt pretendenta pieteikumu.
Visu veidlapā pievienoto failu kopējais apjoms nedrīkst pārsniegt 14 MB
Divas rekomendācijas vēstules gaidīsim no pašiem docētājiem uz fonds@fonds.lv


PRETENDENTA APLIECINĀJUMS
captcha
Pēc datu nosūtīšanas pārliecinieties, ka ir parādījies paziņojums, ka pieteikums ir saņemts. Ja apstiprinājuma paziņojums nav saņemts, pārliecinieties, ka pievienoto failu kopējais apjoms nepārsniedz 14 MB un mēģiniet iesniegt formu vēlreiz. Jautājumu gadījumā rakstiet uz epasta adresi fonds@fonds.lv.