Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
KATEGORIJA
Tēma
Struktūrvienība
Absolventi
Stipendija
Latvijas Universitāte
 • Stipendiātu filantropijas mirklis 2017
  Savā filantropijas mirklī pulcējas LU fonda stipendiāti
  17.11.2017

  Latvijas Universitātes (LU) fonda mecenāti un draugi 14. novembrī pulcējās LU Lielajā aulā, lai sveiktu jaunos 2017./2018. akad. gada stipendiātus. 94 studenti no LU un citām Latvijas augstskolām šogad saņēma 25 LU fonda administrētās stipendiju kopas, t.sk. 6 jaunizveidotas kopas.

 • Piešķirot stipendijas talantīgākajiem LU pirmkursniekiem, noslēgusies stipendiātu atlase
  08.11.2017

  Nupat noslēgusies Latvijas Universitātes (LU) fonda mecenātu stipendiātu atlase, piešķirot M.M.V. Petkevičs piemiņas stipendiju un “Ceļamaizi” LU pirmkursniekiem, līdz ar to kopumā 2017./2018 akad. gadā stipendiātu lokam pievienojies nepilns simts ambiciozu studentu.

 • Mecenātu stipendiātu loks arvien paplašinās
  06.11.2017

  Jau vairāku nedēļu garumā Latvijas Universitātes (LU) fondā novērojama manāma rosība – stipendiju komisiju sēdēs tiek izvērtēti perspektīvākie un neatlaidīgākie jaunieši. Vēl septiņpadsmit pārstāvji-stipendiāti no dažādām fakultātēm turpmāk godam nesīs kāda LU mecenāta vārdu.

 • XIV Vispārējie latviešu dziesmu un deju svētki ASV
  Pirmoreiz piešķirta Baltimoras Dziesmu un deju svētku mecenātu Izcilības stipendija
  02.11.2017

  Dziesma un deja ir latvieša gēnos. To pašu var teikt par nesavtīgo vēlmi atbalstīt tautiešus Latvijā, pat esot tūkstošiem kilometru attālumā no savas Tēvzemes. ASV notiekošo XIV Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku laikā tika savākti līdzekļi mecenātu Izcilības stipendijai trim Latvijas Universitātes (LU) studentiem, katram 2 100 EUR apmērā.

 • LU fondā satiekas izcilākie un perspektīvākie studenti
  01.11.2017

  Latvijas Universitāte (LU) var lepoties ar izciliem un sabiedriski aktīviem studentiem, ko pierāda viņu sniegums, pretendējot uz kādu no vairāk kā 20 stipendiju kopām, ko administrē LU fonds. 2017./2018. akad. gada stipendiātus raksturo mērķtiecība, neatlaidība, kā arī vēlme popularizēt savu zinātnes nozari.

 • LU dabaszinātniekiem iespēja piedalīties mecenāta projektu konkursā
  30.10.2017

  Latvijas Universitātes (LU) fakultāšu, institūtu, aģentūru un citu struktūrvienību darbinieki līdz š.g. 20.novembrim aicināti pieteikt projektus eksakto, dzīvības un medicīnas zinātņu jomā. Projektu realizēšanu nodrošinās mecenāta SIA “Mikrotīkls” ziedojums, ko administrē LU fonds.

 • LU doktoranti aicināti pieteikties SIA “Mikrotīkls” stipendijai
  27.10.2017

  Līdz š.g. 20.novembrim Latvijas Universitātes (LU) 1. studiju gada doktoranti aicināti pieteikties LU fonda administrētajai SIA “Mikrotīkls” stipendijai doktorantūras studentiem eksakto, dzīvības un medicīnas zinātņu jomā. Stipendijām plānots piešķirt līdz 200 000 EUR.