Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Datoriķus un fizmatus aicina pieteikties whiteCryption pētniecības darbu stipendijai
Brigita Zutere
08.01.2018.

Lai ieinteresētu studentus datu un programmatūras aizsardzības jomas zinātniskajā izpētē, SIA „whiteCryption” sadarbībā ar Latvijas Universitātes (LU) fondu izsludina iespēju iegūt divas pētniecības darbu stipendijas visu līmeņu LU Datorikas (DF) un Fizikas un matemātikas fakultātes (FMF) studentiem.

Piesakoties konkursā, studenti ne tikai iegūst iespēju pretendēt uz stipendiju, bet arī saņems SIA „whiteCryption” speciālistu atbalstu pētniecības darbu izstrādes procesā. Konkursa kārtībā tiks piešķirtas stipendijas diviem pētniecības darba autoriem EUR 500,00 apmērā kā stimuls pētniecības darba izstrādei kādā no SIA „whiteCryption” piedāvātajiem tematu virzieniem. Stipendiju konkurss notiks divās kārtās.

Stipendiju konkursa pirmajā kārtā pretendentam jāiesniedz pieteikums dalībai konkursā par pētnieciskā darba izstrādi par kādu no SIA “whiteCryption” piedāvātajām pētniecības darbu tēmām. Pieteikums jāiesniedz ppt, pdf vai Word formātā, to jāaugšupielādējot līdz 2018.gada 2.februārim, plkst. 23:59, kā arī aizpildot LU fonda tiešsaistes anketu www.fonds.lv, kur izvēlēta “whiteCryption stipendija”.

1. Pētījuma tēma;

2. Tēmas izvēles pamatojums, motivācija pētīt tieši šo konkrēto tēmu;

3. Pētījuma mērķi un uzdevumi;

4. Pētījuma metodes, ko plānots izmantot, lai sasniegtu pētījuma mērķi

5. Literatūras, informācijas un materiālu bāze, ko plānots izmantot pētījuma veikšanai.

NOTEIKUMI UN KRITĒRIJI

Stipendiju konkursa otrajā kārtā finālistam jāizstrādā pētniecības darbs iepriekš izvēlētajā tēmā. Finālistam pētniecības darbs jāizstrādā un līdz 2018. gada 18. jūnijam elektroniski jānosūta uz fonds@fonds.lv.