Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Bioloģijas, Ķīmijas un Medicīnas fakultāšu doktoranti aicināti pieteikties stipendijai
Brigita Zutere
22.05.2018.

Lai veicinātu un atbalstītu dzīvības un medicīnas zinātņu jomas doktorantūras studentu pētniecību Latvijas Universitātē (LU) un starptautiskā mērogā, līdz 15.jūnijam LU fonds aicina pieteikties vienreizējai SIA “Biosan” stipendijai 1 500 EUR apjomā, lai apmeklētu augstas raudzes un plaša mēroga starptautisku konferenci.

Medicīniskās bioloģijas, izpētes un tehnoloģiju uzņēmums SIA “Biosan”, sadarbojoties ar LU fondu, ir nodibinājis vienu vienreizēju stipendiju 2017./2018. akadēmiskā gada pavasara semestrī. Stipendija tiks piešķirta, lai segtu LU Medicīnas, Bioloģijas vai Ķīmija fakultātes doktorantūras studenta pasaulē augsti atzītas starptautiskas konferences apmeklējumu un ar to saistītos izdevumus laika posmā līdz 2019.gada 31.decembrim. Prioritāri tiks vērtēti starpdisciplināri pētījumi.

Lai pieteiktos stipendijai, pretendentiem elektroniski jāiesniedz savs CV, pieteikuma anketa, pētījuma pieteikums, kā arī 2 rekomendācijas vēstules no docētājiem uz e-pasta adresi fonds@fonds.lv līdz 2018.gada 15.jūnijā plkst. 23:59. Rezultāti tiks izziņoti no š.g. 29.jūnija.

PIETEIKUMA ANKETA, PĒTĪJUMA PIETEIKUMS UN KRITĒRIJI

Kontaktpersona jautājumu vai neskaidrību gadījumā:

LU fonda izpilddirektore, valdes locekle

Laila Kundziņa

e-pasts: laila@fonds.lu.lv

mob.t.: 29 212 426.

Nodibinājums “Latvijas Universitātes fonds” darbojas kopš 2004.gada. Tā ir respektabla filantropijas organizācija, kas rūpējas par izciliem, centīgiem studentiem, maģistrantiem, doktorantiem, pedagogiem, zinātniekiem, kā arī atbalsta izcilus izglītības, zinātnes, sporta un kultūras darbiniekus un projektus sadarbībā ar izglītību atbalstošiem mecenātiem un partneriem.