Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Sākusies pieteikšanās LPSR VDK zinātniskās izpētes komisijas stipendijai

08.02.2018

Līdz 22. februārim noris pieteikšanās stipendiju konkursā, lai iegūtu Padomju totalitārā okupācijas režīma izpētes stipendiju. Visu Latvijas augstskolu studenti var pieteikties Latvijas Universitātes (LU) fonda mājaslapā www.fonds.lv.

2018.gada Padomju totalitārā okupācijas režīma izpētes stipendijas - LPSR Valsts drošības komitejas zinātniskās izpētes komisijas stipendija ir dibināta, lai veicinātu zinātnisko izpēti par LPSR Valsts drošības komitejas un tās priekšteču pret Latvijas Republikas iedzīvotājiem un pret latviešu tautu vērstajiem totalitārajiem noziegumiem un to atklāšanu. Stipendijas saņemšanas nosacījumi ir pieejami LU fonda mājaslapā.

Plānots, ka stipendijas saņēmēji līdz 2018. gada 1.maijam veiks paša piedāvātu oriģinālu pētījumu, kas atbilst LPSR Valsts drošības komitejas zinātniskās izpētes komisijas pētniecības tematikai, komisijas nozīmēta darba vadītāja vadībā. Tēma nevar būt saistīta ar valsts noslēpuma objektu izpēti. Galīgais tēmas formulējums tiks saskaņots ar komisijas priekšsēdētāju. Stipendiju konkursā var pieteikties visu Latvijas augstskolu visu zinātnes nozaru bakalaura, maģistrantūras un doktorantūras studenti, kā arī to zinātņu doktori.

PIETEIKŠANĀS

VAIRĀK PAR STIPENDIJU

Papildu informācija:

Latvijas Universitātes Latvijas vēstures institūts,

LPSR Valsts drošības komitejas zinātniskas izpētes komisijas priekšsēdētājs

Kārlis Kangeris
Tālrunis: 26366696
E-pasts: carolusk@inbox.lv