Filips Kļaviņš

Mecenāts Filips Kļaviņš ir zvērinātu advokātu biroja Ellex Kļaviņš (1992) līdzdibinātājs un partneris.

Viņš ir konsultējis daudzus ārvalstu investorus un lielākos reģionālos uzņēmumus ievērojamās, precedentus veidojošās lietās. Darbojoties kā līdzdibinātājs un partneris, Filips visā firmas pastāvēšanas gaitā ir bijis atbildīgs par tās darbību un attīstību. Filipa profesionālā pieredze ietver arī pārrobežu uzņēmumu iegādes un apvienošanās darījumus, to skaitā projektu menedžmentu, sarežģītus uzņēmumu izpētes projektus un transakciju dokumentus. Filips ir arī līderis dažādu sarežģītu nekustamā īpašuma projektu konsultēšanā.

Atbalsts

2022. gadā ziedo 3 000 eiro sava tēva Jāņa V. Kļaviņa oiemiņai, lai atbalstītu onkoloģijas projektu attīstību Latvijas Universitātē. 

2021. gadā ziedo 4 200 eiro sava tēva Jāņa V. Kļaviņa oiemiņai, lai atbalstītu onkoloģijas projektu attīstību Latvijas Universitātē. 

2020. gadā ziedo 1 300 eiro sava tēva Jāņa V. Kļaviņa piemiņai, lai atbalstītu onkoloģijas projektu attīstību Latvijas Universitē.

2018. gadā uzsāk ziedojumu vākšanu sava tēva Jāņa V. Kļaviņa piemiņai, lai atbalstītu onkoloģijas projektu attīstību Latvijas Universitē. Projektam ziedo 1 000 eiro.