SIA „Unilever Baltic LLC”

Daudznacionāls patēriņa preču uzņēmums (2003). Viens no vecākajiem starptautiskajiem uzņēmumiem. Baltijā pārstāvētas trīs Unilever preču nozares – sadzīves ķīmija, higiēnas produkti un pārtikas preces.

Laima Priedīte (1975–2005) bija LU Sociālo zinātņu fakultātes absolvente, uzņēmuma mārketinga nodaļas vadītāja 4 gadu garumā. Kolēģi, draugi un līdzgaitnieki viņu atminas kā profesionāli izcilu, mērķtiecīgu, pašaizliedzīgu un sirsnīgu sievieti. Viņas mērķtiecība, gribasspēks un cilvēcība iedvesmoja daudzus līdzgaitniekus.

SIA „Unilever Baltic LLC” filantropijas tradīciju, piešķirot Laimas Priedītes piemiņas stipendiju, aizsāka traģisks notikums 2005. gadā. Laimas Priedītes piemiņas stipendija tika izveidota, pateicoties SIA „Unilever Baltic LLC” iniciatīvai un ziedojumam, un ir kolēģu, draugu un līdzgaitnieku veltījums kolēģes piemiņai.

Atbalsts

2007. gadā ziedo 1 422 eiro stipendijai "Ceļamaize".

Stipendija tika nodibināta ar mērķi atbalstīt studiju laikā talantīgus, spējīgus un īpaši uzcītīgus Latvijas Universitātes komunikācijas zinātnes studentus.
Laimas Priedītes piemiņas stipendiju ir saņēmuši trīs LU SZF studenti:
2006./2007. ak. gadā – Aleksis Jarockis.
2007./2008. ak. gadā – Didzis Bērziņš.
2008./2009. ak. gadā – Santa Pūce.

Paldies par atbalstu!