Delfi

Mecenāts "Delfi" ir vadošais un uzticamākais ziņu medijs Latvijā, tādēļ tikai likumsakarīgi – arī populārākais ziņu portāls un viena no apmeklētākajām tīmekļvietnēm Latvijā, kas piedāvā ziņas, analītiskus materiālus, izklaidējošu un padomu žurnālistiku dažādās multimediālās platformās. 

Turpinot jau iedibināto tradīciju, arī šajā mācību gadā “Delfi” rūpēsies par to, lai visi Latvijas Universitātes fonda stipendiāti varētu bez maksas izbaudīt kvalitatīvo un oriģinālo saturu, kas tiek piedāvāts “Delfi Abonementa” lietotājiem. Abonements sevī ietver visu “Delfi” maksas saturu, kā arī sniedz ievērojami ērtāku portāla lietojamību un pārskatāmību, jo ir samazināts komercreklāmu apjoms. Ar “Delfi Abonementu” pieejama arī neierobežota piekļuve arhīvam, interaktīvajiem specprojektiem, “Delfi TV” raidījumiem un arī vizuālās stāstniecības rakstu sērijām. Iepriekšējos gados LU fonda stipendiāti ļoti atzinīgi novērtējuši šo iespēju.


Atbalsts

2021. gadā ziedo 10 000, "Delfi" stipendijai. 

2019. gadā turpina atbalstīt komunikācijas un žurnālistikas zinātnes studentus visās Latvijas augstskolās, ziedojot "Delfi" stipendijai 10 000 EUR.

2018. gadā ziedo 10 000 eiro, izveidojot "Delfi" stipendiju LU Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas zinātņu studentiem.

"Delfi" ir sociālās stipendijas „Ceļamaize 2009” interneta partneris un atbalstītājs.


Stipendiāti

2023./2024. akad. gadā - Anna Apīne (RSU) un Klinta Dzelme Kola (LU SZF).

2022./2023. akad. gadā - Līva Daniela Borisova (LU SZF), Everita Muceniece (LU SZF) un Marta Puzāka (RSU).

2021./2022. akad. gadā - Anna Luīze Ruskule (LU SZF), Lāsma Ločmele (LU SZF).

2019./2020. akad. gadā – Laura Selīna Puķe (LU SZF) un Laine Fedotova (Vidzemes Augskola).

2018./2019. akad. gadā pirmās stipendijas iegūst – Lita Lūse (LU SZF) un Paula Anna Koškina (LU SZF).

Paldies par atbalstu!