SIA "Microsoft Latvia"

Uzņēmums piedāvā daudzveidīgu programmu un IT risinājumu klāstu, rūpējas par šo programmu latviskošanu. Veido un stiprina sadarbību ar Latvijas IT uzņēmumiem, kopā ar saviem partneriem veidojot vienotu, inovatīvu, ekonomiski spēcīgu sistēmu. Dibināts 1999. gadā.

Uzziniet vairāk: www.microsoft.com/lv-lv

Atbalsts

"Microsoft Latvia" ilggadēji sniedzis ieguldījumu un atbalstu Latvijas Universitātei dažādos veidos un projektos, piemēram: organizējot dažāda veida vieslekcijas, piedāvājot pasniedzēju apmācības, pasniedzēju un studentu sertifikācijas iespējas, dāvinot grāmatas, kā arī atbalstījis 2003. gadā Starptautiskās matemātikas komandu olimpiādes "Baltijas Ceļš'03" sarīkošanai 715 eiro apmērā.

2010. gadā „Microsoft Latvia” sniedza atbalstu LU fonda rekonstrukcijas un materiāli tehniskās bāzes uzlabošanas projektam 6 690 eiro apmērā ar mērķi atbalstīt Datorikas fakultāti mācību telpas iekārtošanai studentiem.

Sadarbībā ar SIA "Microsoft Latvia" LU fonds 2015. gada maijā saņem lietošanā bez maksas piecas Microsoft licences „Office 365 Nonprofit Business Premium AZURE sistēmā” veiksmīgākam darbam. Kopējā atbalsta summa ir 289,12 EUR.

Paldies par atbalstu!