SIA “Mikrotīkls” ir Latvijas Universitātes (LU) mecenāts jau kopš 2011. gada, atbalstot dažādus LU projektus eksaktajās zinātnēs. Kopš 2017. gada mecenāts sniedz stipendiju atbalstu arī vairākiem studentiem, kas ir liels balsts mācību procesā. Mecenāta ziedojumus administrē LU fonds.

Pa visiem šiem gadiem “Mikrotīkls” stipendiju kopā ir saņēmuši jau veseli 29 studenti, kuriem šogad pievienojas jauns, zinātkārs piecinieks.

Šajā akadēmiskajā gadā LU fonds saņēma 14 Mikrotīkls stipendiju pieteikumus, taču stipendiju ieguva 5 pretendenti. Sveicam Santu Bartušēvicu (LU DF), Uģi Eismontu (LU ĶF), Miļēnu Dili (LU FMOF), Agnesi Spustaku (LU FMOF) un Fēliksu Rūmnieku (LU BF)!

Veiksmi stipendiātiem darbu īstenošanā un paldies mecenātam par atbalstu studentiem!


Latvijas Universitātes fondu

Jau kopš 2004. gada nodrošina iespēju mecenātiem un sadarbības partneriem investēt Latvijas nākotnē, atbalstot gan LU, gan citas vadošās Latvijas augstskolas. LU fonda prioritātes ir atbalstīt izcilākos studentus, pētniekus un viņu vadītos projektus un pētījumus, veicināt modernas mācību vides izveidi, kā arī nodrošināt universitātes ēku būvi un rekonstrukciju.

Par mecenātu “Mikrotīkls”

LU fonda platīna mecenāts SIA “Mikrotīkls” ir uznēmums, kas izstrādā MikroTik RouterOS programmatūru un ražo RouterBoard iekārtas ar mērķi nodrošināt plašam lietotāju lokam pieejamus, jaudīgus un ērti lietojamus datortīklu pārvaldes rīkus. SIA "Mikrotīkls" ir Latvijas Universitātes mecenāts kopš 2011. gada. Kopējais ziedojuma apmērs pārsniedz 4 miljonus eiro.

Dalīties

Saistītais saturs

Noskaidroti uzvarētāji konkursam dabas, tehnoloģiju un medicīnas zinātņu jomās
28.11.2023.

Noskaidroti uzvarētāji konkursam dabas, tehnoloģiju un medicīnas zinātņu jomās

Sveicam jaunos LU fonda stipendiātus!
13.11.2023.

Sveicam jaunos LU fonda stipendiātus!

Atvērta pieteikšanās Alfrēda M. Zoltnera izcilības stipendijai matemātikā
13.10.2023.

Atvērta pieteikšanās Alfrēda M. Zoltnera izcilības stipendijai matemātikā